BASEBALL - SOFTBALL ÚVOD     O NÁS     TÝMY     KONTAKTY     PARTNEŘI     FOTOGALERIE     ODKAZY     KE STAŽENÍ
Kontakty
02.09.2014

Fakturační údaje

MINERS KLADNO, z.s.
Sportovců 817
272 04 Kladno
IČO: 169 77 017 
Bankovní spojení
2500879639/2010

Sídlo klubu

 

Hřiště 7. a 8. ZŠ Kladno

Vodárenská 2116, 272 01 Kladno

Na tomto hřišti hrají kategorie U5, U7, U9, Kadetky a Ženy

 

Hřiště Rozdělov

Štechova 3182, 272 01 Kladno

Na tomto hřišti hraje kategorie U11, U13, U15 a Muži

 

Vedení klubu

Jméno a příjmeníFunkceEmailMobil
Petr Baroch prezident klubu baroch@minerskladno.cz +420 736 682 453
David Jaklin tajemník klubu jaklin.david@gmail.com +420 777 627 191

Kateřina Draxlerová

Martina Barochová

Pavel Černík

sportovní ředitelka

technická vedoucí

equipment manager

draxlerova@minerskladno.cz

barochova@minerskladno.cz

cernik@minerskladno.cz

+420 604 657 059

+420 739 026 342

+420 737 279 777

Radek Zima

Michaela Plevová

hospodář klubu

účetní

zimar@seznam.cz

plevova@minerskladno.cz

+420 773 114 496

+420 605 420 276

Radka Jakubová

Aleš Nepomucký

Alena Kadeřábková   

člen kontrolní komise

člen kontrolní komise

člen kontrolní komise 

jakubova@minerskladno.cz

nepomucky@minerskladno.cz

kaderabkova@minerskladno.cz

+420 731 544 047

+420 724 288 471

+420 731 271 472

 

Trenéři klubu  

 

U5 - Mini přípravka 

Martina Barochová head coach barochova@minerskladno.cz +420 739 026 342

 

     

U7 - Přípravka 

Kateřina Draxlerová head coach draxlerova@minerskladno.cz +420 604 657 059

Radka Jakubová

Martin Posselt

asistent

asistent

jakubova@minerskladno.cz

posselt@minerskladno.cz

+420 737 272 813

+420 732 603 450

U9 - Ml. Žáci

Petr Vinš

Jan Herget

Pavel Štilip

head coach

asistent

asistent

vins@minerskladno.cz

herget@minerskladno.cz

stilip@minerskladno.cz

+420 604 103 343

+420 603 439 479

+420 604 422 744

U11 - Žáci

Tomáš Kraus

head coach

kraus@minerskladno.cz

+420 777 690 031

Jakub Sobotka

Martin Kučera

asistent

asistent

sobotka@minerskladno.cz

kucera@minerskladno.cz 

+420 723 705 900

+420 724 615 814

U13 - Ml. Kadeti
Martin Draxler head coach draxler@minerskladno.cz +420 603 556 222

Adam Zajíček

Petr Baroch

asistent

asistent

zajicek@minerskladno.cz

baroch@minerskladno.cz

+420 720 656 623

+420 736 682 453

U15 - Kadeti
Aleš Nepomucký head coach

nepomucky@minerskladno.cz

+420 724 288 471
Martin Posselt asistent posselt@minerskladno.cz +420 732 603 450
Muži
Aleš Nepomucký head coach nepomucky@minerskladno.cz +420 724 288 471
Kadetky
Nikola Cimbulková head coach cimbulkova@minerskladno.cz +420 736 766 728
Natálie Tauchenová asistent tauchenova@minerskladno.cz +420 734 469 515

 

Ženy

Jana Martinovská

Gabriela Kocourová

head coach

asistent

martinovska@minerskladno.cz

kocourova@minerskladno.cz

+420 773 242 437

+420 724 362 010