HYMNA MINERS

Toto video vzniklo v roce 2015 se svolením skupiny KABÁT. Interiéry a exteriéry byly točeny v Hornickém skanzenu Mayrau ve Vinařicích. Kamery a výsledného klipu se chopil trenér Petr V. a jako režisér se osvědčil trenér Martin D.

Takže:
"Zabereme hej hou, jsme na to stavěný, futrujem uhlí a pojídáme brikety!"

0 sledující | 0 příspěvky
VÝSLEDKOVÝ SERVIS
středa 25. května 2022
Muži - Severozápadní přebor Muži
Miners Kladno 6
Sabat Praha 5
Ženy B - Pražský přebor žen
Miners Kladno 11
Canaries 6
úterý 24. května 2022
U13 - Severozápadní přebor U13
Miners Kladno 8
Sabat Praha 11
středa 18. května 2022
Muži - Severozápadní přebor Muži
Miners Kladno 14
Céčko Praha 4
U9 - Severozápadní přebor U9
Eagles Praha 4
Miners Kladno 15

Miners Kladno 14
Eagles Praha 8
úterý 17. května 2022
U13 - Severozápadní přebor U13
Eagles Praha 11
Miners Kladno 1
pondělí 16. května 2022
U15 - Severozápadní přebor U15
Eagles Praha 7
Miners Kladno 5
pátek 13. května 2022
U10 - Severozápadní přebor U10
Eagles Praha 12
Miners Kladno 14

Miners Kladno 1
Eagles Praha 16
čtvrtek 12. května 2022
U11 - Severozápadní přebor U11
Miners Kladno 5
Eagles Praha B 17
úterý 10. května 2022
U13 - Severozápadní přebor U13
Miners Kladno 4
Eagles Praha 9
pondělí 9. května 2022
Muži - Severozápadní přebor Muži
Kotlářka Praha 5
Miners Kladno 3
neděle 8. května 2022
U15 - Severozápadní přebor U15
Miners Kladno 4
Blesk Jablonec 6
úterý 3. května 2022
U13 - Severozápadní přebor U13
Miners Kladno 16
Kotlářka Praha 3
pondělí 2. května 2022
U15 - Severozápadní přebor U15
Kotlářka Praha 6
Miners Kladno 6
U11 - Severozápadní přebor U11
Sabat Praha 5
Miners Kladno 4
neděle 1. května 2022
Muži - Severozápadní přebor Muži
Miners Kladno 15
Wolfs Domažlice 5

Wolfs Domažlice 16
Miners Kladno 22
sobota 30. dubna 2022
ČBP Muži - 1. předkola
Old Boys 2
Miners Kladno 24
pátek 29. dubna 2022
U10 - Severozápadní přebor U10
Miners Kladno 7
Piranhas Beroun 13

Piranhas Beroun 1
Miners Kladno 10
čtvrtek 28. dubna 2022
U11 - Severozápadní přebor U11
Miners Kladno 7
Eagles Praha 16
středa 27. dubna 2022
U9 - Severozápadní přebor U9
Miners Kladno 13
Sabat Praha 5

Sabat Praha 10
Miners Kladno 11
Muži - Severozápadní přebor Muži
Miners Kladno 11
Late Harvest 7
úterý 26. dubna 2022
U13 - Severozápadní přebor U13
Miners Kladno 4
Tempo Praha 14